Spotkanie ŁKS Łódź kontra Piast Gliwice, wynik końcowy 3-3

W emocjonującym spotkaniu Ekstraklasy, drużyna ŁKS Łódź zremisowała z Piastem Gliwice 3-3 na Stadionie Miejskim LKS Łódź. Mecz, który odbył się 11 listopada 2023 o godzinie 14:00, dostarczył wielu widowiskowych momentów. Pomimo prowadzenia Piasta 3-1 na przerwę, ŁKS zdołał odrobić straty i doprowadzić do remisu. Zobaczyliśmy wiele pięknych goli i dynamicznej gry, która dostarczyła wielu emocji kibicom obu drużyn.+

Mecz pomiędzy ŁKS Łódź a Piast Gliwice

Data i godzina meczu: 2023-11-11 14:00

Liga: Ekstraklasa

Kolejka: 15

Miejsce rozgrywki: Stadion Miejski ŁKS Łódź

Wynik meczu

Wynik końcowy: 3-3

Wynik na przerwę: 1-3

D. Kądzior 10', 0-1, asysta: M. Ameyaw

A. Mosór 20', 0-2, asysta: D. Kądzior

M. Ameyaw 38', 0-3, asysta: Jorge Félix

Dani Ramírez 45', 1-3, bez asysty

K. Tejan 48', 2-3, asysta: A. Louveau

P. Janczukowicz 67', 3-3, bez asysty

Kartki

Kartki żółte dla drużyny gospodarzy: Kamil Dankowski 18', Michał Mokrzycki 60', Kay Tejan 61', Artemijus Tutyškinas 76'

Kartki żółte dla drużyny przeciwników: Grzegorz Tomasiewicz 2', Ariel Mosór 90'

Kartki czerwone: brak

Mecz sędziował: Paweł Raczkowski, Polska

Relacja z meczu

Reklama wokół tego spotkania nie była przesadzona. Choć początek meczu wydawał się być jednostronny, to widzowie nie mogli przewidzieć, co wydarzy się w drugiej połowie.

Stadion Miejski ŁKS Łódź nie zawiodło. Kibice obu drużyn stworzyli niesamowitą atmosferę, co z pewnością wpłynęło na dynamikę spotkania.

Pierwsza połowa zdecydowanie należała do Piasta Gliwice. Drużyna ta zdobyła trzy bramki, a kibice ŁKS Łódź mieli powody do niepokoju. Jednakże, druga połowa to zupełnie inna historia. W krótkim czasie gospodarze zdołali odrobić straty i wyrównać wynik.

Mecz obfitował w emocje, a zakończył się remisem 3-3, co z pewnością zadowoliło fanów obu drużyn. Mecz na długo pozostanie w pamięci zarówno kibiców, jak i samych piłkarzy.

Następne mecze dla ŁKS Łódź: Zaglebie Lubin, Stal Mielec, Legia Warszawa.

Następne mecze dla Piast Gliwice: Jagiellonia, Puszcza Niepołomice, Carina Gubin.