Slask Wroclaw vs ŁKS Łódź, wynik spotkania 2-1

W niedzielnym spotkaniu Ekstraklasy drużyna Slask Wroclaw podejmowała ŁKS Łódź na Tarczyński Arenie. Mecz zakończył się wynikiem 2-1 na korzyść gospodarzy. Slask Wroclaw objął prowadzenie jeszcze przed przerwą, a ŁKS Łódź nie zdołał odrobić strat w drugiej połowie. Sędzią tego spotkania był Bartosz Frankowski z Polski.

Mecz pomiędzy drużynami: Slask Wroclaw oraz ŁKS Łódź

Wynik końcowy: 2-1

Data i godzina meczu: 2023-11-05 11:30

Liga: Ekstraklasa

Kolejka: 14

Miejsce rozgrywki: Tarczyński Arena

We Wrocławiu odbył się mecz pomiędzy drużynami Slask Wroclaw oraz ŁKS Łódź, który zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2-1.

Na początku spotkania drużyna gospodarzy wyszła na prowadzenie za sprawą bramki zdobytej przez Erica Expósito w 12. minucie. Przez większość meczu prowadzenie utrzymywało Slask, jednak w 78. minucie Stipe Jurić wyrównał dla ŁKS, dając nadzieję drużynie z Łodzi. Ostateczne zwycięstwo dla Slask Wroclaw przypieczętował jednak Piotr Samiec-Talar, który zdobył bramkę w doliczonym czasie gry. Asysta padła po strzale Camerona Borthwick-Jacksona, co zapewniło drużynie gospodarzy zwycięstwo.

W trakcie meczu sędziował Bartosz Frankowski.

Następne mecze

Kolejne spotkania Slask Wroclaw to: Cracovia Krakow, Radomiak Radom, Raków Częstochowa.

Kolejne mecze ŁKS Łódź to: Piast Gliwice, Zaglebie Lubin, Stal Mielec.