Spotkanie ŁKS Łódź kontra Widzew Łódź zakończone wynikiem 0-1 dnia 2022-05-03 16:00

ŁKS Łódź kontra Widzew Łódź, wynik 0-1. W dniu 2022-05-03 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski LKS Lodz odbył się interesujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 31 pomiędzy ŁKS Łódź a Widzew Łódź.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między ŁKS Łódź i Widzew Łódź wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Gole strzelali: B. Pawlowski 80' 0-1

Żółte kartki ŁKS Łódź: M. Wolski 55' Samu Corral 85' O. Koprowski 90' M. Rozwandowicz 90'

Żółte kartki Widzew Łódź: B. Pawlowski 80' F. Nunes 83'

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Główny arbiter meczu - . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu ŁKS Łódź zmierzy się już z Górnik Polkowice, następne spotkania z drużynami Odra Opole oraz GKS Katowice natomiast Widzew Łódź podejmie Resovia Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Miedz Legnica oraz Podbeskidzie.

Mnóstwo kibiców śledzi poczynania, które dotyczą ligi I Liga. Mocne piłkarskie zespoły oraz piłkarze tacy jak M. Wolski B. Pawlowski niejednokrotnie zagwarantowały pierwszorzędnym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Potyczki między piłkarzami ligowymi okazują się zajadłe, niezwykle rzadko okazuje się jednoznacznie, że widowiska nie są interesujące. Systematycznie zdarzają się bezwzględne sytuacje z faulem, książkowe asysty oraz gole gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach, śledzić mecze piłkarskie ligi I Liga oraz śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. ŁKS Łódź i Widzew Łódź jak ich udział w I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie jak Stadion Miejski LKS Lodz.